Co nas wyróżnia?

Dostępność
Dysponując bogatą bazą sprzętową jak i szeroką grupą pracowników jesteśmy w stanie przeprowadzić nawet 3 imprezy jednocześnie, co sprawia, że nie trzeba zamawiać naszych usług z bardzo długim wyprzedzeniem.

Nasze doświadczenie
Mając za sobą ponad 2.000 imprez, jesteśmy przygotowani do przeprowadzenia każdej imprezy, dlatego oferujemy "Gwarancję Udanej Zabawy", czyli rezygnację z całości lub części naszego honorarium, gdy uczestnicy zabawy będą niezadowoleni z imprezy (a to jeszcze się nie zdarzyło !!!).

Profesjonalizm
W obliczu licznej konkurencji postawiliśmy na jakość, a nie żeby było jakoś !
Nasze imprezy są zawsze udane i na odpowiednim poziomie, ponieważ wiemy czego mogą od nas oczekiwać goście.

Nowe pomysły na zabawę
Wielu naszych klientów powraca do nas, aby zamówić kolejne imprezy, dlatego staramy się rozwijać naszą bazę sprzętową oraz wymyślamy nowe zabawy aby nikt nie nudził się na naszych imprezach.

Zaufanie i zadowolenie wielu firm
W naszym dorobku znajdują się imprezy dla małych jak i wielkich firm. Część z nich można zobaczyć na stronie "nasi klienci". Firmy, które miały okazję skorzystać z naszych usług możemy podzielić na dwie grupy: zadowolone i bardzo zadowolone, o czym świadczą cyklicznie powtarzane zamówienia.

Posiadany sprzęt
W tej dziedzinie również kładziemy duży nacisk, aby był on na jak najwyższym poziomie. Staramy się rozbudowywać naszą bazę sprzętową o coraz to nowsze urządzenia.